Detail zprávy  Id: 313 

Team Astromega zatím není vyřazen z mezinárodní F3000

Mikke Vanhool připojil: Zatím nezastavujeme naše aktivity v F3000. Pokud to bude mít smysl, zůstaneme v F3000. Každým rokem řešíme různé volby; stejně jako nyní. Na tvrzení, že se v příštím roce nezúčastníme mezinárodní F3000, je v tuto chvíli příliš brzy. Jsem si jistý, že uděláme správnou volbu, ať již bude jakákoliv. Osobně bych rád zůstal v F3000, takže za nějaký čas vám sdělíme, jaké jsou naše další plány.

Po osmi letech v F3000, vítězstvích, pole positions a umístěních na stupních vítězů, Team Astromega je v tuto chvíli jedním z úspěšných týmů mezinárodní F3000. S vítězstvími v Monaku, Spa a Helsinkách a s jezdci jako Fernando Alonso, Gonzalo Rodriguez, Mario Haberfeld a spoustou dalšími, se tento tým může ohlédnout za úspěšnou historií v F3000. To je důvod, proč tým udělá všechno pro to, aby zůstal v F3000 a Mikke Vanhool udělá správná rozhodnutí stejně, jako jsme to udělali již v minulosti.



 Zdroj zprávy:  Team Astromega  Publikováno /
 Zapsáno : 
31. října 2003
12:10:32
  Zpět na Seznam zpráv